Nie zawsze potrzebujesz dużego bagażu, a z kolei plecak lub tzw. „kabinówka” są za małe – wówczas dobrym rozwiązaniem będą średnie walizki podróżne. To świetny kompromis między rozmiarem a komfortem. Zabierając w podróż duży bagaż często pakujesz niepotrzebne rzeczy, żeby tylko wypełnić komorę. W przypadku średniej wielkości zabierzesz dokładnie to, czego będziesz potrzebować i bez trudności „spakujesz się w nią” na tygodniowy wyjazd, a jeśli lecisz do ciepłych krajów – to nawet na 2 tygodnie!

Proponujemy podróżne walizki miękkie i twarde w stonowanych i żywych kolorach. Pragniemy w ten sposób zapewnić wybór jak najszerszemu gronu konsumentów. Zwracamy uwagę na wymagania wizualne stawiane przez kobiety, a także praktyczne funkcje doceniane przez mężczyzn. Oferujemy przy tym wysoką jakość, którą gwarantujemy jako producent z 7-letnią praktyką na rynku.

WALIZKA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA BUZZARD 24"

WALIZKA MIĘKKA  ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA BUZZARD 24"
WALIZKA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA BUZZARD 24"

WALIZKA PODRÓŻNA MIĘKKA  ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA BUZZARD

Dostępność: zależna od wybranego wariantu

Cena: 229,00 zł

Walizka podróżna MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA EAGLE 24"

Walizka podróżna MIĘKKA  ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA EAGLE 24"
Walizka podróżna MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA EAGLE 24"

WALIZKA PODRÓŻNA MIĘKKA  ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA EAGLE

Dostępność: zależna od wybranego wariantu

Cena: 229,00 zł

WALIZKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA JUNCO

WALIZKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA JUNCO
WALIZKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA JUNCO

WALIZKA PODRÓŻNA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 4 KOŁA JUNCO

Dostępność: zależna od wybranego wariantu

Cena: 179,99 zł

Walizka podróżna MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA JUNCO

Walizka podróżna MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA JUNCO
Walizka podróżna MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA JUNCO

WALIZKA PODRÓŻNA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA JUNCO

Dostępność: zależna od wybranego wariantu

Cena: 169,99 zł

WALIZKA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA BARN OWL 24"

WALIZKA MIĘKKA  ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA BARN OWL 24"
WALIZKA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA BARN OWL 24"

WALIZKA PODRÓŻNA MIĘKKA ŚREDNIA WINGS 2 KOŁA BARN OWL

Dostępność: zależna od wybranego wariantu

Cena: 169,99 zł

Walizki średnie

Walizki średnie to rozwiązanie idealne, dla osób, które mają problem by zmieścić swoje rzeczy w małych walizkach, jednocześnie nie potrzebują bardzo dużej walizki . Takie walizki są stosunkowo lekkie i pojemne. Dostępne są w różnych kolorach i wykonane są z różnorodnych materiałów. Jak wybrać odpowiednią walizkę średnią dla siebie?

Walizki średnie – kiedy warto je wybrać?

Walizka średnia to idealny wybór dla osób, które zabierają sporo rzeczy, ale jednocześnie chcą optymalnie wykorzystać przestrzeń w samochodowym bagażniku lub oszczędzić koszty związane z bagażem na lotnisku. Średnia walizka to optymalny bagaż dla jednej osoby. Taka walizka podróżna sprawdzi się zarówno w podróży z rodziną, jak i w czasie samodzielnych wyjazdów, bez względu na to, czy wybierasz się w podróż samolotem, autem, pociągiem czy autobusem. To stosunkowo lekka walizka, która nawet wypełniona nie jest zbyt ciężka, by samodzielnie ją przenosić. Średnia walizka jest niezwykle praktyczna i chętnie wybierana.

Walizki średnie - miękkie czy twarde?

W naszym sklepie znajdziesz zarówno walizki średnie twarde, jak i miękkie. Które z nich wybrać? Twarda walizka lepiej chroni przedmioty znajdujące się w jej wnętrzu. Są one lepiej zabezpieczone zarówno przed zgnieceniem, jak i przed wpływem czynników zewnętrznych. To ważne zwłaszcza na lotniskach, gdy nadając bagaż, nie masz wpływu na sposób, w jaki postępuje z nim obsługa lotniska, wkładając go do luku bagażowego.
Walizka średnia miękka przydaje, zwłaszcza wtedy, gdy istotna jest jej elastyczność. Taką walizkę można łatwiej dopasować do przestrzeni bagażowej  bez obawy o jej zniszczenie.

Z czego zrobione są walizki średnie?

Średnia walizka na kółkach może być wykonana z materiałów o różnych właściwościach. W naszym sklepie znajdziesz walizki średnie z:

  • poliwęglanu/policarbonu – walizki z poliwęglanu są nie tylko twarde, ale także elastyczne. Oznacza to, że doskonale zabezpieczają wnętrze, a ewentualny nacisk czy uderzenie nie spowoduje pęknięcia. To idealne walizki średnie na lotnisko, gdzie obsługa nie zawsze dba o prawidłowe postępowanie z bagażem. Taka walizka jest odporna na zarysowania;
  • materiału Codura 1200 D – to miękki materiał, odporny na rozdarcie i uszkodzenie. Jest wodoodporny i wytrzymały. Walizki średnie wykonane z tego materiału dobrze zabezpieczają wnętrze, a jednocześnie mogą być wyposażone w liczne kieszonki, zwiększające pakowność;
  • polipropylenu – takie walizki są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy walizkami z poliwęglanu, a tymi zrobionym z ABS. Dobrze zabezpieczają wnętrze, są twarde i bardziej odporne na uderzenia i pęknięcie niż walizki z ABS, jednocześnie są nieco cięższe;
  • ABS+ – to twardy materiał, dobrze zabezpieczający wnętrze. Trzeba pamiętać jednak, że takie walizki są mało elastyczne. Warto zapakować taką walizkę optymalnie, by jej wnętrze amortyzowało ewentualne naciski;
  • nylonu – to miękkie walizki, cenione za przegródki i pakowność. Takie walizki są stosunkowo lekkie. Trzeba pamiętać, że tego typu walizki mogą przemoknąć. Świetnie za to przechowuje się w nich drobne przedmioty w licznych kieszeniach;
  • poliestru 250 D – to miękkie walizki z dość wytrzymałego i odpornego na rozdarcia materiału. Dzięki dodatkowej powłoce mogą być wodoodporne.

Bez względu na to, jaki materiał wybierzesz, każda walizka średnia Wings jest doskonałej jakości i wyposażony w nią z pewnością zapewnisz sobie wygodę.

Wybierając walizki średnie, zwróć uwagę na kółka. Może być ich 2 lub 4. Wybierz taką, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Warto zadbać także o zamek szyfrowy. W naszym sklepie dostępne są średnie walizki z zamkiem TSA, umożliwiającym zabezpieczenie walizki przed otwarciem przez niepożądane osoby. Miękka lub twarda walizka w rozmiarze M to optymalny wybór w podróży.

 

Skonfiguruj swoją idealną Walizkę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium